Całodobowy telefon ALARMOWY +48 601 777 000

Zgłaszanie szkód szkody@osuszanie24.com

Osuszanie24 > Usługi > Osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu

Każdemu z nas może przytrafić się awaria rury, powódź czy zalanie przez sąsiada. Osuszanie po zalaniu jest kluczowym działaniem, które należy wykonać, by przywrócić budynek do poprzedniej użyteczności i pozbyć się nadmiaru wilgoci.

Osuszanie po zalaniu lub powodzi mieszkań, budynków oraz konstrukcji budowlanych jest kluczową umiejętnością pozyskaną przez każdego pracownika firmy.

​Każdy pracownik naszej firmy specjalizuje się w naprawie szkód po zalaniu domu, czy też mienia. Wykonujemy osuszanie po szkodach zalaniowych budynków, lokali, mienia, a także konstrukcji budowlanych, przywracając im pierwotny stan wilgotności.​

Osuszanie po zalaniu, jakie działania podjąć?

Istotną częścią przeprowadzania likwidacji wilgoci oraz szkód mienia, czy też obiektów, jest właściwe dostosowanie sprzętu oraz metod do osuszanego materiału. Należy uwzględnić, że między innymi części metalowe mogą ulec korozji, na elementach organicznych może pojawić się pleśń, a klej może przechodzić już przez proces rozkładu chemicznego.

Osuszanie po szkodach zalaniowych warto zakończyć dezynfekcją, by uniknąć rozmnożenia się grzybów i bakterii.

Osuszanie mieszkania po zalaniu

Osuszanie mieszkania po zalaniu jest bardzo ważną czynnością. Dlatego ważna jest szybka reakcja, która pozwoli na przywrócenie pomieszczenia do stanu sprzed awarii.

Pierwszą fazą jest wypompowanie wody z pomieszczenia oraz zabezpieczenie mienia przed powiększeniem się szkody. Jeśli na zewnątrz jest ładna pogoda – otwieramy okna, by mury mogły wyschnąć. Niestety, zazwyczaj samo wierzenie nie przynosi oczekiwanych efektów, dlatego należy wynająć specjalistyczną ekipę do osuszania. Nasi specjaliści dysponują odpowiednim sprzętem i wiedzą, dzięki czemu odzyskasz swoje mieszkanie.

Podczas wizyty naszego pracownika zostają wykonane darmowe oględziny, w których oceniamy powstałe szkody i sporządzamy ofertę. Następnie przystępujemy do wykonania pomiarów, które pozwolą nam na dobór odpowiednich technik i sprzętu, by zminimalizować szkody i poniesione koszty.

Często podczas zalania mieszkania zniszczeniu ulegają cenne dokumenty, które również można ocalić. Sprawdź nasza ofertę osuszania dokumentów 

Osuszanie po zalaniu

Masz pytania?

zachęcamy do kontaktu, pomożemy, doradzimy

office@osuszanie24.com

+48 58 320 01 00

biura regionalne

24h infolifnia 24h znajdź oddział Pożar miałeś pożar?