Całodobowy telefon ALARMOWY +48 601 777 000

Zgłaszanie szkód szkody@osuszanie24.com

Osuszanie24 > Usługi > Osuszanie budynków

osuszanie budynków

Osuszanie budynków

Osuszanie budynków, hal, pomieszczeń, lokali oraz konstrukcji budowlanych z nadmiernej wilgoci technologicznej.

Nasze rozwiązania osuszania skutecznie przyspieszają prace budowlane. Wyróżnia nas szybkie reagowanie przy zleceniu, rozwój wydajnych technologii osuszania oraz funkcjonalnego zarządzania projektem, co w praktyce przekłada się na dni lub tygodnie pracy, nie zaś miesiące niekończących się przerw w realizacji harmonogramu działań biznesowych.

Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest zachowanie się różnych typów materiałów pod wpływem wilgoci oraz jak rozmaitych technik należy używać do ich prawidłowego osuszenia, potrafimy w możliwie najkrótszym czasie skutecznie doprowadzić osuszanie elementy do ich właściwego poziomu wilgotności.

Osuszanie budynków z wilgoci stanowi ważny proces podczas prac budowlanych lub remontowych, gdyż niektóre materiały budowlane są bardziej podatne na gromadzenie wilgoci, w wyniku czego istnieje ryzyko wystąpienia niechcianej pleśni i grzybów. Ponadto podczas prac takich jak tynkowanie, wylewanie podłóg czy malowanie ścian wymagane jest odczekanie, aż materiały wyschną. Osuszanie w budownictwie pozwala na znaczne skrócenie czasu realizacji i uniknięcie niepożądanych przestojów w pracy.

Osuszanie budynków – zalety:

  • skrócenie czasu realizacji prac,
  • możliwość ciągłej pracy podczas osuszania,
  • ochrona przed grzybami i pleśnią,
  • usunięcie ryzyka pojawienia się kondensacji pary wodnej.

Jeśli potrzebujesz osuszyć budynek po zalaniu przez sąsiada, awarii rury czy powodzi, sprawdź naszą ofertę – Osuszanie po szkodach zalaniowych

Sprawdź również w jaki sposób można wysuszyć wylewkę.

Masz pytania?

zachęcamy do kontaktu, pomożemy, doradzimy

office@osuszanie24.com

+48 58 320 01 00

biura regionalne

24h infolifnia 24h znajdź oddział Pożar miałeś pożar?