Całodobowy telefon ALARMOWY +48 601 777 000

Zgłaszanie szkód szkody@osuszanie24.com

Osuszanie24 > Usługi > Dezynfekcja powierzchni po zalaniu fekaliami, brudną wodą

Dezynfekcja

Ogromnym problemem jaki może przytrafić się każdemu jest awaria kanalizacji, czy szamba, której skutkiem jest zalanie mieszkania fekaliami. Nie jest to nic przyjemnego, ponieważ oczyszczenie pomieszczenia, które uległo zalaniu stanowi nie lada problem. Ze względu na bardzo intensywny zapach jaki wiąże się z odchodami, wyciekającymi przy zepsutej kanalizacji, mieszkanie, czy piwnica nie jest w stanie się wywietrzyć. Samo powierzchowne mycie i zwyczajna dezynfekcja po zalaniach, przeprowadzona domowymi sposobami, również nie jest efektywne. Taka awaria wymaga pomocy ze strony specjalistów, którzy każdego dnia zajmują się dezynfekcją piwnicy po zalaniu. Z ich pomocą uprzątnięcie bałaganu i doprowadzenie mieszkania do stanu używalności, wcale nie zajmie dużo czasu. Ekipa specjalistów, zajmujących się dezynfekcją pomieszczeń po fekaliach, sprawi, że twój nieprzyjemny problem zniknie w mgnieniu oka. Zapoznajcie się z naszą ofertą, aby dowiedzieć się jak będzie wyglądała taka usługa oraz ile może kosztować. Zapraszamy do kontaktu w celu szybkiej i skutecznej dezynfekcji twojego mieszkania po zalaniu fekaliami.

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach – jak wygląda?

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób będziemy mogli pomóc ci z ogromnym bałaganem jak aktualnie widnieje w twoim domu, chętnie opiszemy ci jaki jest zakres naszych usług. Awaria kanalizacji, czy wybuch szamba w domu, wcale nie jest rzadko spotykanym problemem. Niestety nawet sprawa, który dotyczy niewielkiego incydentu związanego z fekaliami, jest dużym problemem dla mieszkańców i użytkowników danego budynku. Nieprzyjemny zapach i trudności w czyszczeniu danego pomieszczenia po zalaniu, sprawiają, że osoby niedoświadczone bez specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości, niestety nie poradzą sobie z tym problemem. Warto podkreślić wagę prawidłowej dezynfekcji mieszkania po zalaniu fekaliami. Sama obecność fekaliów stanowi źródło niebezpiecznych mikroorganizmów, które muszą zostać w odpowiedni sposób usunięte oraz unieszkodliwione, aby nie stanowiły zagrożenia dla ludzi.

Początkowy etap dezynfekcji po zalaniu obejmuje całkowite oczyszczenie danej powierzchni, wraz z wyniesieniem mebli i wszystkich przedmiotów, które znajdowały się w danym pomieszczeniu. Aby w prawidłowy i wydajny sposób dezynfekować mieszkanie, czy piwnice, pomieszczenia muszą być puste. Dzięki temu fekalia nie ukryją się przed środkami do czyszczenia, dezynfekcji oraz ozonowania, co pozwoli na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz zagrożenia mikrobiologicznego w postaci wirusów, bakterii, pasożytów oraz grzybów. Zdarzają się przypadki, w których niezbędne jest zdjęcie tapety obecnej na ścianach, czy zdrapanie powierzchownej warstwy farby. Nie zawsze jest to konieczne podczas dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach, o konieczności przeprowadzenia tych czynności poinformujemy was po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem. Chcemy aby świadczone przez nas usługi w były jak najmniej inwazyjne, jednak wasze bezpieczeństwo jest dla nas kluczowe. Jeśli dane pomieszczenie tego wymaga, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dogłębnie je oczyścić.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do dezynfekcji powierzchni po zalaniu?

Nasz zespół stanowią wyszkoleni specjaliści, którzy w sposób szybki oraz bezpieczny zneutralizują zagrożenie w waszym mieszkaniu, które zostało zalane fekaliami. Posiadają oni ogromne doświadczenie, które pozwala im na podjęcie wszystkich najważniejszych kroków, aby doprowadzić dane pomieszczenie do stanu sprzed zalania. Na ich wyposażeniu znajduje się najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na szybkie wykonanie usługi. Dezynfekcja w naszej firmie jest wieloetapowa. Kompleksowo zajmiemy się wyczyszczeniem różnego rodzaj podłóg i mebli, a także utylizacją zniszczonych przedmiotów. Następnie pomieszczenia po zalaniu są ozonowane, co pozwala zabić wszelkie drobnoustroje.

Jaka jest cena dezynfekcji po zalaniu fekaliami?

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby dopasować się do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach jest usługą kompleksową, która wymaga doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu. Podczas przyjmowania waszego zgłoszenia, dokładnie przeanalizujemy zarówno metraż danego mieszkania, jak i stan w jakim się znajduje. Na podstawie tych informacji, będziemy mogli zaproponować wam odpowiednią cenę za dezynfekcję po zalaniu. Warto pamiętać o tym, że nie warto przesadnie oszczędzać w tak ważnej sprawie. Wyciek fekaliów, to jedna wielka bomba biologiczna, która powinna zostać jak najszybciej zneutralizowana. Problemem jest nie tylko okropnie nieprzyjemny zapach, ale także ilość mikroorganizmów, które mogą być szkodliwe dla waszego zdrowia. Dodatkowo pozostawione zbyt długo fekalia mogą zniszczyć sprzęty domowe oraz różne powierzchnie w mieszkaniu. Aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wyciekiem kanalizacji, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą, która w profesjonalny sposób przeprowadza dezynfekcję po zalaniach. Zapraszamy więc do kontaktu i skorzystania z najlepszych jakościowo usług: https://osuszanie24.com/

Masz pytania?

zachęcamy do kontaktu, pomożemy, doradzimy

office@osuszanie24.com

+48 58 320 01 00

biura regionalne

24h infolifnia 24h znajdź oddział Pożar miałeś pożar?